سرپرست فرمانداری آغاجاری در پیامی فرا رسیدن روز ملی روستا و عشایر را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری خدری سرپرست فرمانداری در پیامی فرا رسیدن ۱۵ مهر ماه روز ملی روستا و عشایر را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

روستاها کانون مهر و عاطفه، نقطه شروع هویت و رگ حیات یک ملت هستند که خون تولید در آن جاری بوده و توسعه روستایی در بخش های مختلف عمرانی، کشاورزی، اقتصادی و اشتغالزایی نقش بسیار مهمی در خودکفایی و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایفا می کند.

روستایی مظهر خود اتکایی است و ایمان، ساده زیستی، صداقت، تلاش، صمیمیت و مهربانی از بارزترین صفات روستاییان عزیز می باشد که در سخت ترین ایام دور و نزدیک تاریخ ایران در شمار دلیرترین و رشیدترین مردمان، ایثار و غیرت را معنا کرده اند و بسیاری از مفاخر کشور نیز در روستا پرورش یافته اند.

پانزدهم مهرماه با هدف تکریم فرهنگ روستا و برجسته نمودن نقش روستائیان در فرایند توسعه به نام روز ملی روستا و عشایر نامگذاری شده و اینجانب فرا رسیدن این روز را به همه روستائیان و عشایر عزیز، بخشدار محترم جولکی، اعضای گرامی شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران شهرستان آغاجاری تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امید است با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در روستاهای بخش جولکی و در سایه مشورت، مشارکت و همکاری همه جانبه روستائیان پرتلاش و دست اندرکاران عرصه روستایی شاهد ارتقای شاخص های توسعه پایدار، رونق تولید، کارآفرینی و پیشرفت هر چه بیشتر این روستاها باشیم.

علی خدری

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

184