فرماندار آغاجاری به مناسبت روز پزشک از زحمات سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تجلیل کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری در دیدار مسئولین شهرستان با امام جمعه محترم که بمناسبت گرامیداشت هفته دولت انجام شد، علی خدری سرپرست فرمانداری به مناسبت فرا رسیدن یکم شهریور ماه روز پزشک با اهدای لوح تقدیر به دکتر غلامی مدیر شبکه بهداشت و درمان آغاجاری از زحمات و تلاش های این پزشک که این روزها به علت شیوع ویروس کرونا در خط مقدم مقابله با بیماری هستند، تجلیل و قدردانی کرد.

در متن تقدیرنامه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یکم شهریور ماه زادروز طبیب برجسته و نامدار ایرانی شیخ الرئیس ابوعلی سینا که به عنوان روز پزشک نامگذاری شده، فرصتی مغتنم برای قدردانی از خدمات و تلاش‌های ارزنده جامعه توانمند پزشکی و توجه به زحمات خستگی ناپذیر انسان هایی است که به واسطه تخصص، علم و اخلاص همواره نویدبخش حیات و سلامت مردم هستند.

شیوع ویروس کرونا موجب تغییرات عظیم در عرصه‌ سلامت شده و این روزها شاهد از خودگذشتگی و ایثار کادر بهداشتی و درمانی و مدافعان سلامت کشورمان در خط مقدم مبارزه با کرونا، همچون فداکاری های رزمندگان دوران دفاع مقدس هستیم و زبان از بیان قدردانی از این جانفشانی ها قاصر بوده و خداوند متعال پاداش مجاهدت های خالصانه را خواهد داد.

اینجانب ضمن تبریک روز پزشک به جنابعالی، این لوح تقدیر به پاس قدردانی از زحمات بی دریغ، شبانه روزی و ارزشمندتان که در روزهای سخت با مجاهدت و تحمل سختی‌ها در حال خدمت رسانی هر چه بیشتر جهت پیشگیری، کنترل و مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامتی مردم و نجات جان بیماران مبتلا به این بیماری می باشید، تقدیم حضورتان می گردد. امید است در پرتو عنایات حق تعالی همواره موفق، سلامت و سربلند باشید.

216