فرماندار و مسئولین ادارات آغاجاری در نخستین روز از هفته دولت با امام جمعه شهرستان دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری روز یکشنبه ۲ شهریور ماه ۱۳۹۹ و همزمان با اولین روز از هفته دولت، علی خدری سرپرست فرمانداری به همراه روسای ادارات و دستگاه های اجرایی با حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه محترم شهرستان دیدار کردند.

سرپرست فرمانداری آغاجاری فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را تسلیت گفت و اظهار داشت: یکم شهریور زادروز طبیب برجسته و نامدار ایرانی شیخ الرئیس ابوعلی سینا به عنوان روز پزشک نامگذاری شده که جا دارد ضمن تبریک این روز به جامعه توانمند پزشکی، از زحمات و تلاش های دکتر غلامی پزشک و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان که این روزها به همراه مجموعه کادر بهداشتی و درمانی بیمارستان شهید اشرفی اصفهانی در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار دارند، تقدیر و تشکر نمایم.

علی خدری با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: این شهیدان بزرگوار نمونه ای ماندگار از تلاش و کوشش خستگی ناپذیر در راه خدمت رسانی به مردم بودند و امید است با سرلوحه قرار دادن شیوه، منش و اخلاق این شهدا بتوانیم ادامه دهنده راه آنها باشیم.

خدری بیان داشت: دولت در کنار مجموعه نظام جمهوری اسلامی، خدمتگزار و سرباز آن می باشد و امیدواریم بیانات امام جمعه محترم راهنما و راهگشای ما مسئولین در راه خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم و توسعه و پیشرفت روزافزون باشد.

نماینده عالی دولت در آغاجاری افزود: علیرغم وجود تنگناهای مالی و کمبود اعتبارات که قطعا محدودیت هایی را برای تعریف و اجرای پروژه جدید ایجاد کرده است، امسال همزمان با هفته دولت برخی از پروژه هایی که از سنوات گذشته شروع و در حال حاضر تکمیل شده اند، افتتاح خواهند شد و طرح هایی هم کلنگ زنی می شود.

خدری با اشاره به کاهش اعتبارات سال مالی ۱۳۹۹ شهرستان آغاجاری عنوان کرد: با همکاری نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و رایزنی با مسئولین استانی و کشوری در تلاش هستیم تا با جذب اعتبارات بیشتر، پروژه های نیمه تمام در شهرستان را در سال آخر دولت تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

154