پیام تبریک سرپرست فرمانداری آغاجاری به مناسبت روز پزشک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری خدری سرپرست فرمانداری به مناسبت فرا رسیدن یکم شهریور روز پزشک پیام تبریکی به شرح ذیل صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم

یکم شهریور ماه زاد روز دانشمند بزرگ و حکیم برجسته و نامدار ایرانی شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا فرصتی مغتنم برای درک اهمیت و جایگاه جامعه پرتلاش و توانمند پزشکی است.

روز پزشک یادآور از خود گذشتگی و تلاش های خستگی ناپذیر انسان هایی است که به واسطه تخصص، علم، ایثار و اخلاص همواره نویدبخش حیات و سلامت مردم هستند.

سفید جامگانی که در شرایط کنونی که ویروس منحوس کرونا بر کشور سایه انداخته است، با تمام کمبودها و کاستی های موجود در خط مقدم مبارزه با این بیماری قرار دارند و با تکیه بر خداوند متعال و بر اساس وظیفه انسانی خود تنها به نجات جان مردم فکر می‌کنند و در یاری رسانی به هموطنان و بیماران از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

مراتب سپاس و قدردانی خویش را از ایثار، فداکاری و از خود گذشتگی مدیریت، کادر پزشکی، درمانی و پرستاری بیمارستان شهید اشرفی اصفهانی که از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا به امروز شاهد خدمات و زحمات شبانه روزی تمامی این عزیزان در سخت ترین لحظات برای کمک به همشهریان و مقابله با ویروس کووید ۱۹ هستیم، اعلام می دارم.

اینجانب فرا رسیدن یکم شهریور روز پزشک را به جامعه پزشکی کشور به ویژه پزشکان خدوم، متعهد و پرتلاش شبکه بهداشت و درمان شهرستان آغاجاری تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و توفیق خدمت روزافزون را از درگاه ایزد منان برای این بزرگواران مسئلت می نمایم.

علی خدری

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

112