تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان آغاجاری در جلسه شورای اداری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آغاجاری در پایان جلسه شورای اداری شهرستان که به ریاست خدری سرپرست فرمانداری و با حضور امام جمعه، اعضای شورای تامین و اداری برگزار شد از اصحاب رسانه شهرستان بمناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار تجلیل شد.

در این مراسم از آقایان حمیدرضا قنبری مدیر رسانه صدای آغاجاری و محمد بهرام نیا مدیر پایگاه خبری خوزپرس با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

علی خدری با تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه شهرستان گفت: فعال تر بودن رسانه های خبری قطعا موجب پویایی و فعال شدن مدیران ادارات خواهد شد. امکان نقد مسئولین توسط خبرنگاران وجود دارد و روسای ادارات هم بایستی ظرفیت پذیرش انتقاد را داشته باشند. البته انتقاد با تخریب تفاوت دارد و انتظار داریم مدیران رسانه در کنار نقد روسای دستگاه ها، راهکارهای لازم جهت برون رفت از مشکلات مطرح شده را هم ارائه دهند.

سرپرست فرمانداری آغاجاری بر حمایت از خبرنگاران تاکید کرد و بیان داشت: اطلاع رسانی اخبار و مطالب باید به گونه ای باشد که حتی به صورت ناخواسته موجب هتک حرمت، توهین و اتهام به اشخاص نشود. مدیران رسانه ها همچون گذشته به فعالیت های خود ادامه دهند و تا جایی که در راستای ارتقای شهرستان و رفع مشکلات باشد از این عزیزان حمایت خواهم کرد.

213