در مراسمی با حضور سرپرست فرمانداری آغاجاری از دهیاران و شهرداران به مناسبت گرامیداشت هفته شهرداری و دهیاری تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری نشست شورای مشورتی دهیاران شهرستان آغاجاری که بمناسبت گرامیداشت هفته شهرداری و دهیاری به ریاست علی خدری سرپرست فرمانداری و با حضور معاونت فرماندار، بخشدار جولکی و دهیاران و شهرداران برگزار گردید.

سرپرست فرمانداری آغاجاری با گرامیداشت هفته شهرداری و دهیاری (۱۴ الی ۲۰ تیر ماه) اظهار داشت: شهرداران و دهیاران با وجود مشکلات و تنگناهای شدید مالی که در کشور وجود دارد، در عرصه مدیریت خدمات روستایی و شهری مشغول خدمت رسانی هستند و علیرغم وجود برخی ایرادات و انتقادات در عملکرد، خدمت رسانی در این شرایط سخت مالی در واقع نوعی ایثار و از خودگذشتگی است.

علی خدری افزود: شهرداری و دهیاری از نهادهای عمومی و مردمی در جامعه هستند که از فرآیند دموکراسی و رای مردم به واسطه انتخاب اعضای شوراهای اسلامی معرفی می شوند و خود مردم هم ناظر بر عملکرد شما هستند و این کار شما را به نوعی سخت می کند و انتظار هست تلاش بیشتری در راستای عمران و آبادانی شهرها و روستاها صورت گیرد.

خدری سرپرست فرماندار آغاجاری در ادامه بر خدمت رسانی مطلوب به مردم به دور از تبعیض و نگاه قومیتی و جنسیتی، انجام کارها در چارچوب قوانین و وظایف مربوطه، جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده روستاها و اجرای طرح جامع شهری و طرح هادی روستایی که با مطالعات زیادی به تصویب رسیده اند، تاکید کرد.

در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از تلاش ها و خدمات دهیاران و شهرداران تجلیل بعمل آمد و آقای سید جواد تقوی دهیار روستای آب باران ۲ به عنوان دهیار نمونه بخش جولکی شهرستان آغاجاری معرفی شد.

423