پیام تبریک سرپرست فرمانداری آغاجاری به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری علی خدری سرپرست فرمانداری با صدور پیامی فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه آزادسازی خرمشهر یکی از نقاط عطف تاریخ جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس است که با مدد الهی و جانفشانی و از خود گذشتگی مثال زدنی رزمندگان قهرمان این مرز و بوم به وقوع پیوست و خرمشهر عزیز به دامان میهن اسلامی بازگشت و عظمت آن برای همیشه در حافظه تاریخی ملت ما به یادگار خواهد ماند.

سوم خرداد ماه سال ۱۳۶۱ سالروز فتح خرمشهر در عملیات پیروزمندانه بیت المقدس، نمادی غرورانگیز و به یادماندنی از مقاومت، ایثار و پیروزی ملت همیشه در صحنه ایران در دفاع از کیان ایران اسلامی است. حماسه‌ای جاوید که توانست بزرگترین حادثه تاریخ معاصر کشور را رقم بزند و رژیم بعثی عراق را که از سوی ابرقدرت های جهان حمایت می شد از پای درآورد و خرمشهر شهر خون آزاد گردد تا امنیت، آرامش و پیروزی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عملیات آزادسازی خرمشهر، فرا رسیدن این روز بزرگ و غرورآفرین را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، آحاد ملت فهیم ایران اسلامی خصوصا خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران دوران دفاع مقدس و مردم شریف شهرستان آغاجاری را تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

علی خدری

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

343