سرپرست فرمانداری آغاجاری در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری علی خدری سرپرست فرمانداری به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر پیام تبریکی صادر کرد. متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

رمضان ماه رحمـت و مغفرت و ماه ضیافـت الهـی در میعادگاه فطر به پایان رسـید و جان های بیقرار و فطرت های پاک مشتاقان نعمت و توبه کاران واقعی را از زنگارها زدود و جلائی دوباره بخشـید.

خدای متعال را شاکریم که یک سال دیگر به ما توفیق بهره مندی از برکات ماه ضیافت الهی را ارزانی داشت و از کوثر این ماه پرفیض و رحمت سیراب کرد.

عید فطر تجلی یک ماه بندگی و اطاعت پروردگار متعال و روز رحمت و پاداش برای آنهایی است که در این ماه اخلاص و ایمان را جایگزین هوای نفس کردند. مسلمانان با قدر دانستن این ماه مبارک که سفره بخشش و لطف پروردگار در سراسر آن گسترده بود تلاش کردند از این خان کرم بهره معنوی و اخروی ببرند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در این ماه خجسته به ویژه ایام لیالی قدر، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و تمامی مسلمانان جهان به ویژه مردم شریف و مومن شهرستان آغاجاری تبریک و تهنیت عرض نموده و رستگاری و موفقیت همه را از درگاه خداوند سبحان مسئلت می نمایم.

علی خدری

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

198