پیام تسلیت فرماندار آغاجاری به مناسبت شهادت امیرالمومنین علی (ع) و گرامیداشت لیالی قدر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری علی خدری سرپرست فرمانداری با صدور پیامی فرا رسیدن سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) را تسلیت گفت. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایام شهادت جانسوز مولای متقیان حضرت علی بن ابیطالب (ع) مقارن است با دومین شب از لیالی پرفیض قدر که مشتاقان لقاء محبوب را به خود می خواند تا با احیاء این شب و حضور در مساجد و خانه های خدا، ناب ترین و زلال ترین صحنه نیایش انسان در مقام بندگی را به نمایش بگذارند.

حضرت علی (ع) بزرگ مردی بود که با عدل خویش ارزش های الهی و توحیدی را در جامعه نهادینه کرد و در مسند قضاوت نیز دادگری و عدالت را سرلوحه امور خویش قرار داد. به راستی شهادت امیر خوبی ها این مظهر عدالت، آزادگی و جوانمردی گویای عظمت و جاودانگی امامی است که در سرتاسر عمر پر برکتش بدون هیچ دلبستگی به دنیا، پاسدار اخلاق، حرمت و کرامت انسانی بود و مظلومانه با شمشیر تحجر و جهالت به شهادت رسید.

شب قدر از شب های باعظمت، مقدس و متبرکی است که زندگی مومن در آن سراسر رنگ خدا می گیرد. این شب فرصتی مغتنم برای شستشوی آینه دل از زنگار گناه و معصیت است.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مومن ایران اسلامی به ویژه مردم شهرستان آغاجاری در این ماه پرخیر و برکت، فرا رسیدن ایام شهادت امام اول شیعیان حضرت علی (ع) را به عاشقان و دلسوختگان آن حضرت تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

علی خدری

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

360