پیام تبریک فرماندار آغاجاری بمناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری علی خدری سرپرست فرمانداری با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

یوم الله ۱۲ فروردین ماه سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تجلّی خلق حماسه شکوهمند حکومت مردم سالاری دینی و یکی از ماندگارترین صفحات زرین انقلاب اسلامی است.

در این روز جمهوری اسلامی ایران با رأی بیش از ۹۸ درصدی مردم مومن و ولایت مدار به رهبری امام خمینی (ره) مهر تأیید گرفت. تشکیل جمهوری اسلامی نه فقط اراده ملت را بر سرنوشت خود به اثبات رساند و برای آنان استقلال و آزادی را به ارمغان آورد، بلکه امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان برافروخت.

اینک نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان الگوی حکومتی و نظام سیاسی کشور که بر اصول و مبانی تعالیم مکتب اسلام و مردم سالاری دینی تکیه دارد، بر فراز قله رفیع مقاومت اسلامی که دستاوردهایی همچون استقلال، اقتدار، امنیت، پیشرفت و غیره را برایمان به ارمغان آورده، ایستاده است.

اینجانب با تبریک این یوم الله بزرگ به عموم ملت همیشه در صحنه ایران و به خصوص مردم شریف شهرستان آغاجاری موفقیت همگان را در راستای تحقق اهداف و آرمان های بلند امام خمینی (ره) و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

علی خدری

سرپرست فرمانداری شهرستان آغاجاری

147