پیام تبریک فرماندار آغاجاری به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری پاکدل فرماندار با صدور پیامی فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت. در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

امروزه ارتباطات یکی از بنیادی ترین دانش ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان است و روابط عمومی سازمان ها با بهره گیری از عصر جدید ارتباطات می توانند زمینه ساز ارتقاء جایگاه خود و سازمان را فراهم نمایند که این اهم در سایه توجه بیشتر مدیران دستگاه ها به مقوله مهم روابط عمومی و ارتباطات حاصل خواهد شد.

روابط عمومی به عنوان یک سازمان منسجم و هدفمند با تلاش آگاهانه، برقراری ارتباط دوسویه و تعامل با اصحاب رسانه، مخاطب محوری و پاسخگویی، ارائه پیام های روشن و دقیق نقش ارزنده ای در شناخت و هدایت افکار عمومی به سمت اهداف مورد نظر سازمانی دارد.

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی بیانگر اهمیت و نقش روز افزون روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است و در حقیقت فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های صادقانه سخت کوشان عرصه ارتباطات و روابط عمومی است.

اینجانب فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی بویژه مدیران و کارشناسان روابط عمومی ادارات، خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان آغاجاری تبریک عرض نموده و امیدوارم با بهره گیری از ابزارهای نوین ارتباطی، ایده‌ها و خلاقیت‌های نوآورانه بیش از گذشته در جهت رشد و توسعه‌ شهرستان گام بردارند. توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه ایزد متعال مسئالت می نمایم.

محمد پاکدل

فرماندار شهرستان آغاجاری

178