فرماندار آغاجاری در جلسه ستاد سفرهای نوروزی خواستار برنامه ریزی جهت خدمات رسانی مطلوب به میهمانان نوروزی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری نخستین جلسه ستاد سفر و استقبال از میهمانان نوروزی به ریاست علی خدری سرپرست فرمانداری و با حضور مسئولین ادارات روز سه شنبه ۹۸/۱۲/۶ در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار آغاجاری اظهار داشت: ستاد سفر شهرستان می بایست با برنامه ریزی مطلوب شرایط استقبال از مسافرین و میهمانان نوروزی را فراهم نماید که این امر نیازمند تعامل و همکاری تمامی ادارات در ایام نوروز می باشد.

علی خدری در ادامه این جلسه بر زیباسازی ورودی های شهر آغاجاری با استفاده از ایده های جدید و همچنین آماده سازی پارک ها و مکان های تردد مسافرین نوروزی و فعال بودن جایگاه سوخت CNG توسط شهرداری، مشخص نمودن مکان های اسکان میهمانان نوروزی، آمادگی بانک ها جهت برطرف نمودن مشکلات عابر بانک ها و تامین نقدینگی آنها، تهیه لیست کشیک ادارات و ارسال آن به فرمانداری، پیگیری ادارات صمت و جهاد کشاورزی به منظور تهیه میوه های شب عید و مایحتاج ضروری مردم و … تاکید کرد.

خدری سرپرست فرمانداری افزود: جلسات ستاد سفر به صورت هر دو هفته یکبار برگزار خواهد شد و هر یک از ادارات بایستی اقدامات انجام شده جهت فراهم سازی شرایط استقبال از میهمانان نوروزی را تشریح نمایند.

 

298