سرپرست فرمانداری آغاجاری: تقویت و توسعه آموزش و پرورش در دستور کار جلسات این شورا قرار می گیرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست علی خدری سرپرست فرمانداری و با حضور امام جمعه و دیگر اعضا شنبه ۱۴ دی ماه ۹۸ در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

سرپرست فرمانداری آغاجاری با عرض تسلیت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: انتظار داریم در جلسات شورای آموزش و پرورش مباحثی که در راستای تقویت و توسعه این نهاد می باشد، مطرح و مورد بررسی قرار گیرد. با توجه به در مضیقه بودن آموزش و پرورش شهرستان، باید اعضای این شورا و سایر دستگاه های اجرایی در هر سطحی که می توانند و البته به صورت قانونی به آن کمک کنند.

علی خدری بیان داشت: به منظور برگزاری جلسات باکیفیت و تصمیم گیری مناسب می بایست دعوتنامه کتبی توسط دبیر جلسه با دستور کارهای مشخص، از چند روز قبل از برگزاری جلسه شورا در اختیار اعضا قرار گیرد و حتما خود مدیران ادارات در این جلسه حضور یابند و اصلا پذیرفتنی نیست که معاون یا کارشناس دستگاه شرکت نماید.

خدری رئیس شورای آموزش و پرورش با تاکید بر نقش خیرین در کمک به این نهاد گفت: یکی از وظایف اعضای شورای آموزش و پرورش و مردم در واقع شناسایی خیرین و دلسوزان (چه در داخل یا خارج از شهرستان آغاجاری) جهت استفاده از ظرفیت ها و سرمایه های آنها جهت تقویت آموزش و پرورش و رفع مشکلات و کمبودهای مدارس می باشد.

 

187