فرماندار آغاجاری در جلسه شورای اداری بر تعیین استراتژی مشخص و افزایش راندمان کاری مسئولین در سال جدید تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری نخستین جلسه شورای اداری شهرستان در سال ۹۸ به ریاست پاکدل فرماندار و با حضور اعضای شورای تامین و اداری در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار آغاجاری با تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، میلاد باسعادت صاحب الزمان (عج)، هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) و دهه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار داشت: سال ۹۷ با تمام فراز و فرودهایی که داشت، گذشت و اکنون مسئولین باید استراتژی و برنامه مشخصی برای سال جاری داشته باشند. آغاجاری دارای مشکلات عدیده ای می باشد و ضروری است تمامی مسئولین، این شهرستان را مثل خانواده خود بدانند و با افزایش راندمان کاری و تلاش مضاعف در راستای رفع مشکلات مردم قدم بردارند.

محمد پاکدل بیان داشت: مردم آغاجاری انسان های قدرشناسی هستند و از مدیرانی که صادقانه خدمت نمایند و اقدامات مثبت انجام دهند به نیکی یاد می کنند. در سیل اخیر هم شاهد بودیم که گروه های مختلف مردمی در شهرستان بر اساس حس نوع دوستی در یک اقدام بسیار ارزشمند و خداپسندانه دست به دست هم دادند تا بتوانند به طریق مختلف به هم استانی های سیل زده کمک نمایند. به طوریکه آغاجاری به نسبت جمعیت، جزء شهرستان های برتر استان در زمینه خدمت رسانی به مناطق سیل زده است که بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته از عزیزانی که در این راستا کمک کردند، تقدیر و تشکر خواهیم کرد.

رئیس شورای اداری شهرستان به مصوبات سفر استاندار در سال گذشته اشاره کرد و گفت: مدیران دستگاه های اجرایی بایستی این مصوبات را با جدیت پیگیری نمایند و در صورت بروز هرگونه مشکل در این مسیر، آمادگی کامل جهت همراهی با رئیس اداره برای پیگیری مصوبه را خواهم داشت تا انشالله با اجرای آنها شاهد توسعه شهرستان باشیم.

پاکدل با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ با عنوان رونق تولید اظهار داشت: همه مسئولین بایستی تمام توان خود را جهت لبیک گفتن به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و تحقق شعار رونق تولید به کار گیرند.

پاکدل فرماندار عنوان داشت: شهرستان آغاجاری به دلیل محرومیت و وجود مشکلات متعدد، فضایی برای بازی های سیاسی افراد نیست و بنده مسائل سیاسی و حزبی را در کارم لحاظ نخواهم کرد و از تمامی روسایی که در راستای خدمت صادقانه به مردم قدم برمی دارند و پیگیر مشکلات هستند تا بتوانند امکاناتی را به شهرستان اضافه نمایند، فارغ از هرگونه گرایش سیاسی که داشته باشند با تمام توان و ظرفیت حمایت خواهم کرد.

فرماندار آغاجاری افزود: مردم در واقع ولی نعمت ما و از سرمایه ها و پشتوانه های نظام هستند و در تمامی صحنه ها و مراسمات حضور فعال داشته اند و به گردن ما حق دارند و بایستی در مدت تصدی کرسی مدیریت به آنها خدمت نماییم. همچنین تکریم ارباب رجوع در هنگام مراجعه به ادارات باید توسط مدیران مورد توجه جدی قرار گیرد و ضمن احترام به شهروندان هرگونه نواقص و ایرادات در راستای احترام به مراجعین را مرتفع نمایند.

محمد پاکدل در ادامه این جلسه بر بازرسی مستمر از ادارات به منظور بررسی نحوه پاسخگوئی مسئولین به مردم با هدف افزایش رضایتمندی مراجعه کنندگان به دستگاه ها، اهتمام جدی مدیران در زمینه جذب اعتبارات دستگاه مربوطه در ماه های پایانی سال مالی جهت جلوگیری از برگشت خوردن اعتبارات تخصیص یافته، روشنگری خدمات انجام شده توسط نظام مقدس جمهوری اسلامی در شهرستان آغاجاری در حوزه های مختلف و اطلاع رسانی این اقدامات به مردم توسط مدیران ادارات تاکید کرد.

در پایان این جلسه از زحمات اعضای فعال هیات امنای بازسازی عتبات عالیات شهرستان از جمله محمد پاکدل فرماندار آغاجاری تقدیر و تشکر شد و به پاس خدمات صادقانه و ارزشمند سرهنگ حشمت اله رحمانی فرمانده سابق نیروی انتظامی شهرستان که اخیرا به مقام بازنشستگی نائل شده بود، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

 

264