نخستین جلسه ستاد اوقات فراغت شهرستان آغاجاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاجاری نخستین جلسه ستاد اوقات فراغت به ریاست تقی زاده بخشدار مرکزی و با حضور روسای دیگر ادارات چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۸ در محل فرمانداری برگزار شد.

بخشدار مرکزی آغاجاری با اشاره به اهمیت موضوع اوقات فراغت و برگزاری این ستاد پیش از اتمام سال تحصیلی دانش آموزان مدارس اظهار داشت: این جلسه به منظور ارائه برنامه های پیشنهادی دستگاه های اجرایی به منظور پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان شهرستان در تابستان و شناسایی عوامل عدم مشارکت های مردمی برگزار شده است.

وی افزود: در راستای جلوگیری از تداخل و موازی کاری در اجرای برنامه های علمی، آموزشی، فرهنگی، اردویی، ورزشی و غیره ضروری است برنامه ریزی لازم از طریق هماهنگی ادارات با ستاد اوقات فراغت صورت گیرد تا برنامه های پیشنهادی بررسی و پس از جمع بندی به صورت تخصصی توسط اداره مرتبط با موضوع اجرا شود.

در این جلسه بر تشویق دانش آموزان برای حضور در کلاسهای اوقات فراغت توسط خانواده ها، داشتن خلاقیت و نوآوری در برنامه ها، حمایت کمیته امداد و بهزیستی از مددجویان تحت پوشش جهت حضور در برنامه ها تاکید شد و مقرر گردید زمان اعلام برنامه های پیشنهادی ادارات به ستاد و زمان ثبت نام کلاس ها به ترتیب روزهای ۱۴ و ۱۶ اردیبهشت و تاریخ شروع کلاس ها ۲۰ خرداد باشد.

 

215